
Local Food just got easier. Stay Wild.
SHOP HERE FOR ON FARM PICK UP
HOW IT WORKS:
Add our amazing local products to your cart.
Your order will be packed within 2 to 3 business days. You will receive a notification via email when your order is ready for you to pick it up at the farm.
Bulk orders are usually packed and ready within a week
Come to pick up your order within one week from receiving the ready-for-pick-up email at our customer pickup shed, which is open 24/7.
Shed location: Wild Harmony Farm
366 C Victory Highway, Exeter, Rhode Island.
View location MAP
Scroll down to start adding items to your cart!
Thinking about subscribing? Click here to start your monthly subscription today!
Bulk Savings!
-
Regular price $5,699.00Regular priceUnit price per
-
Regular price $2,899.00Regular priceUnit price per
-
Regular price $1,499.00Regular priceUnit price per
-
Bulk savingsRegular price $129.99Regular priceUnit price per
$159.90Sale price $129.99Bulk savings -
Bulk savingsRegular price $255.99Regular priceUnit price per
$279.80Sale price $255.99Bulk savings -
Bulk savingsRegular price $499.99Regular priceUnit price per
$559.60Sale price $499.99Bulk savings -
Bulk savingsRegular price $509.99Regular priceUnit price per
$529.00Sale price $509.99Bulk savings -
Bulk savingsRegular price $969.99Regular priceUnit price per
$1,059.00Sale price $969.99Bulk savings -
Sold outRegular price $1,095.00Regular priceUnit price perSold out
-
Sold outRegular price $2,140.00Regular priceUnit price perSold out
100% Grass-Fed Beef
-
Regular price $21.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $57.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $32.99Regular priceUnit price per
-
Sold outRegular price $39.99Regular priceUnit price perSold out
-
4 servings
Regular price $15.99Regular priceUnit price per -
Sold outRegular price $8.99Regular priceUnit price perSold out
-
Sold outRegular price $18.99Regular priceUnit price perSold out
-
Sold outRegular price $8.99Regular priceUnit price perSold out
-
Sold outRegular price $11.99Regular priceUnit price perSold out
-
Regular price From $8.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $8.99Regular priceUnit price per
-
Sold outRegular price $35.99Regular priceUnit price perSold out
-
Regular price $47.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $34.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $9.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $48.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $17.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $39.99Regular priceUnit price per
-
Sold outRegular price $19.99Regular priceUnit price perSold out
-
Regular price $7.99Regular priceUnit price per
Pasture-Raised Poultry
-
Regular price $29.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $6.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $11.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $7.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $8.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $34.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $29.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $19.99Regular priceUnit price per
-
Sold outRegular price From $8.69Regular priceUnit price perSold out
-
Regular price From $9.99Regular priceUnit price per
Organic & Pasture Raised Pork
-
Regular price From $19.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $18.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $9.99Regular priceUnit price per
-
3-5 servings
Regular price $18.99Regular priceUnit price per -
Regular price From $59.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $15.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $18.99Regular priceUnit price per
-
Sold out
3-5 servings
Regular price $18.99Regular priceUnit price perSold out -
3-5 servings
Regular price $28.99Regular priceUnit price per -
Regular price From $39.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $13.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $29.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $1.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $1.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $17.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $25.99Regular priceUnit price per
-
Regular price $5.99Regular priceUnit price per
-
4 servings
Regular price $13.99Regular priceUnit price per -
Sold outRegular price $1,095.00Regular priceUnit price perSold out
-
Regular price $7.50Regular priceUnit price per
Apparel
-
Regular price From $20.00Regular priceUnit price per
-
Regular price From $25.00Regular priceUnit price per
-
Regular price From $19.99Regular priceUnit price per
-
Regular price From $15.00Regular priceUnit price per
-
Regular price From $21.00Regular priceUnit price per
-
Regular price From $15.00Regular priceUnit price per
Donation Box
-
Regular price From $50.00Regular priceUnit price per